Уважаемые форумчане, подскажите пожалуйста к какому периоду относится данная нашивка. Огромное вам спасибо.
Send a request on the topic
Золота Нашивка.
Золота Нашивка.
Report a comment
Your request has been sent
You have already sent a request
Delete message from ?
вот парочка аналогичных
Images of gorgon Medusa, snake-legged deity, and Athena on the jewellery appliqués of Scythian ceremonial clothes (in Ukrainian) Образи горгони Медузи, змієдіви та Афіни на коштовних аплікаціях одягу скіфів
Не вижу скифских мотивов.
1. Всім, хто в темі зрозуміло, що ця статейка та публікації нещодавніх сумних "славнозвісних результатів" торгів по кількох цікавих лотах, інтерв'ю митника який задоволено розмахує половецькою шаблею,- це пов'язані логікою сучасного життя речі.
2. Ця логіка проста: грошей в державі, виснаженою війною, стає все менше, конкуренція серед чиновників стає все вищою, тож їм потрібно:
а) або більш сумлінно виконувати свої обов'язки ( підвищуючи власну професійність знаннями), або
б) висмоктувати з пальця правопорушення, на яких можна заробити галочки в актив своєї праці.
Варіант а) - набагато складніший, довший та важчий, тож варіант б) - найбільш привабливий.
3. Ці абсурдно- казуістичні ситуації з юридичної точки зору виникатимуть й надалі, бо управлінцям не вигідно вдосконалювати залишені ще з часів срср закони, які й досі тоталітарно примітивно регулюють відносини держ.музеїв, приватних колекціонерів, пошуковців та офіц.археологів. Ця система застаріла морально та фізично, тож потребує негайних змін.
4. Як протидіяти такому свавіллю та фактичному беззаконню? Бачу поки перші два кроки: самі власники приватних колекцій/торговці антикваріатом повинні ініціювати ці зміни. Це по-перше.
А по-друге, адміністрації Фіолетового потрібно або взагалі прибирати розділ "Стародавня металопластика, зброя та ін." (бо по великому рахунку приписати незаконний продаж культ.-істор. Цінностей можна навіть за поламану мідну фібулу, при бажанні), або всім продавцям більш-менш цікавих речей виставляти їх на продаж в розділах "Копії" (хто дійсно знається в своїй тематиці, - той все відрізнить і без розділів). До того часу, поки законодавство не буде врегульовано з урахуванням інтересів всіх "операторів ринку", так би мовити. І вигадувати велосипед не треба, можна взяти за основу дієві та ефективні моделі взаємовідносин в країнах західної Європи, наприклад. Тільки з обов'язковим обговоренням, а не "спущенным с выше высочайшим указом". Поки що загальні думки такі, з повагою до всіх.
5. Держава в цілому (та відповідальні профільні урядовці особисто) повинні бути зацікавлені у легалізації відносин з приватними колекціонерами саме задля виконання тих гасел, до яких вони пафосно закликають: Популяризація Культурно-Історичного Надбання України на теренах Світу та Підвищення Інтересів Громадян до власної Історії та Культури. Саме через пряме інтерактивне спілкування людей сьогодення та далекого минулого завдяки Артефактам, які були зібрані (і ще більше будуть) по державним та приватним колекціям на теренах плодючої української землі. І саме Легалізація, Визнання та Популяризація цих Колекцій- це повинна бути шкала оцінювання ефективності діяльності цих чиновників. Тому що саме цілісна, впорядкована та доступна до широкого загалу людства Культурна Спадщина кожної країни,- це та база, яка унеможливлює появу різних політичних інсинуацій, історичних маніпуляцій та навіть воєн. Бо саме така Спадщина в кінці кінців гідно виховує наступні покоління наших дітей, які будуть пишатися своїми батьками та прадідами, і боротися/пам'ятати/примножувати/розповідати за неї далі.