Приветствую форумчан, прошу мнений по маркам. Попали в руки несколько альбомов с марками, небольшая коллекция, страны разные, один из альбомов был отдельно от остальных, сложилось впечатление что марки более интересные. Прошу высказать мнения, достойные ли марки для продажи? Или не особо ценные. Спасибо
Send a request on the topic
Марки на определение
Марки на определение
Report a comment
Your request has been sent
You have already sent a request
Delete message from ?
в цілому всі марки справжні як видно з фото
крім марок Папської області в мене вони викликають сильний сумнів
З повагою
Почтовые марки Германии (HELGOLAND) на определение подлинности
Почтовые марки на подлинность (Папская область)
Почтовые марки Германии на подлинность
Почтовые марки BERGEDORF на определение подлинности
Почтовые марки Samoa на подтверждение подлинности.
Почтовые марки США Конфедераций на подлинность и оценку
Філателія виникла в 1870-х роках і на початку ХХ століття здобула велику популярність у всьому світі. Випускалися каталоги, альбоми, філателісти часто були людьми з добрим статком і були готові платити за рідкісні марки великі (на той час) гроші.
Звичайно, почала з'являтися велика кількість підробок, копій і новоделів. Найвідомішим фальсифікатором марок кінця ХІХ – початку ХХ століття був Фурньє, який зі своїм компаньйоном Мерсьє виготовляв дуже багато підробок рідкісних марок, у тому числі й тих, що були надруковані на досить високому технологічному рівні.Були й фальсифікатори меншого масштабу. Доступність друкарського обладнання та простота виготовлення багатьох марок цьому сприяли. Виготовити марки, наприклад, методом літографії тоді було значно простіше, ніж зробити таку підробку зараз — немає таких застарілих технологій, немає фахівців, які вміли все це робити. Зараз — лише офсетний та цифровий друк, що легко визначається під 4-кратною лупою.
Що стосується представлених Вами марок — якісь марки справжні, якісь можуть бути фальшивими. Як правильно зазначив шановний vkf77, колекціонер, який збирав цю колекцію, міг свідомо покласти у колекцію підробку, щоб представити марку, а міг і бути обманутим. Багато дорогих марок, представлених Вами, у жахливому стані — можливо, творець колекції свідомо брав справжні, але у поганому стані марки, тому що вони були значно дешевші.
Однозначно визначити справжність рідкісної марки може експерт міжнародного рівня, який спеціалізується на цій країні та періоді.
Зазвичай така людина має величезну колекцію, їй є з чим порівняти ті марки, що їй дають на експертизу. Звісно, це робиться з екземпляром марки в руках (тому що потрібно вивчити не тільки зображення, а й папір та інші нюанси), звісно це коштує грошей, і на кожну марку видається сертифікат.
За сканами/фото Вам можуть сказати лише свою приватну думку. Прислухатися варто тільки до тих, про кого відомо, що вони мають глибокі знання саме в цих марках.В Україні є експерти з марок України, Російської імперії, Громадянської війни, СРСР. Людей, які ґрунтовно розбираються, наприклад, у марках Самоа, і готові надати консультацію, потрібно шукати на міжнародних форумах та в спільнотах філателістів.
З повагою
С уважением.
Можу дати дві поради:
- при виставленні завжди робіть фото зворотнього боку марок
- краще не намагатися самостійно зняти наліпки зі зворотньої сторони марок - це може зашкодити марці, якщо відірветься її частина і буде тонке місце.
З повагою