Опис: Сорочка "Квітка з кальмарами"
Вишивка.
Староукраїнська.
Вишиті.
Вишивка і вишивка хрестиком.
Ручна робота.
Довжина (від коміра ззаду) 118 см.
Ширина (напівобхват) 69 см.
Рукав - 67 см від коміра.
Стан на фото.
Коноплі, як і льон, є одним з найдавніших рослин, які використовувалися людиною для виготовлення одягу та текстилю. Протягом багатьох століть льон і коноплі були найпоширенішою тканиною в світі.
Лляна тканина є найдавнішою, її вік більше 5 тисяч років. Його використовували ще в Стародавньому Єгипті. Рослина волокнистий льон не вимагає особливого догляду, це однорічна рослина з сімейства льонових. Незважаючи на те, що традиційний технологічний процес виготовлення лляних ниток дуже трудомісткий, умільці ще в давнину домагалися високої якості виробів з льону. Полотно вийшло тонким, але міцним і носиться, з характерним приглушеним блиском. Пізніше, коли ручне ткацтво пішло в минуле, з'явилися ткацькі мануфактури і з льону стали виготовляти ті тканини, які ми можемо купити зараз. В Європі дороге полотно відносять до категорії «люкс», а ось в Росії льон доступний і дешевий.
Природний колір лляної тканини - світло-коричневий і всі відтінки слонової кістки, сірий. Тканина добре пропускає через себе тепло і вбирає вологу. Після вбирання вологи лляні тканини стають міцнішими.
Причому тканина з льону набагато корисніше для шкіри, ніж бавовна, просочена хімікатами. Тут слід зазначити, що зараз дуже багато матеріалів можна назвати натуральними тільки з великою натяжкою. Наприклад, овець вже не стрижуть, як раніше, вручну, а обприскують спеціальними хімічними препаратами, тим самим викликаючи випадання шерсті. Бавовна теж почали заготовлювати за допомогою хімії: двадцять п'ять злив пестицидів - і листя опадає самостійно. А вирощування бавовни вимагає величезної кількості пестицидів (50% в США розпорошується на бавовну!).
Єдиний недолік льону в тому, що полотно сильно мнеться. Якщо полотно багато разів зігнути в одному і тому ж місці, то в цьому місці тканина ослабне, порветься.
В даний час коноплі взагалі не вирощують, а посіви льону постійно знижуються через трудомісткість процесу і збитковості льонокомбінатів.
https://barvinok.ucoz.net/publ/z_babusinoji_skrini... Сорочка "Цветок с кальмаром"
Вышиванка.
Староукраинская.
Вышитая.
Вышивка прошивом и крестиком.
Ручная работа.
Длина (от воротника сзади) 118 см.
Ширина (полуобхват) 69 см.
Рукав 67 см. от воротника.
Состояние на фото.
Конопля, как и лён, является одним из самых древних растений, которое использовались человеком для изготовления одежды и текстильных изделий. В течение многих веков лен и конопля являлись наиболее распространённой в мире тканью.
Льняная ткань – самая старинная, её возраст - более 5 тысяч лет. Её использовали еще в Древнем Египте. Растение лён-долгунец не требует особого ухода, это однолетнее растение из семейства льновых. Несмотря на то, что традиционный технологический процесс выделки нити из льна очень трудоёмок, мастера в далекие времена добивались высокого качества изделий из льна. Полотно получалось тонким, но крепким и носким, с характерным приглушенным блеском. Впоследствии, когда ручное ткачество отошло в прошлое, появились ткацкие мануфактуры и изо льна стали делать те ткани, которые мы можем купить и сейчас. В Европе дорогостоящее льняное белье относят к классу "люкс", а вот в России лён доступен и дёшев.
Натуральный цвет льняной ткани светло-коричневый и все оттенки слоновой кости, серый. Ткань хорошо пропускает через себя тепло и впитывает влагу. Впитав влагу, льняные ткани становятся прочнее.
Притом изготовленная из льна ткань гораздо полезнее для кожи, чем пропитанный химикатами хлопок. Тут надо заметить, что сейчас очень многие материалы можно назвать натуральными лишь с большой натяжкой. Например, овец теперь уже не стригут, как раньше, вручную, а опрыскивают специальными химикатами, вызывая тем самым выпадение шерсти. Хлопок тоже стали собирать при помощи химии: двадцать пять пестицидных душей – и листья опадают сами. Да и для выращивания хлопка требуется огромное количество пестицидов (50% в США распыляется на хлопок!).
Единственный недостаток льна - полотно сильно мнётся. Если полотно сгибать много раз в одном и том же месте, то в этом месте ткань будет слабеть, подвергаться разрыву.
В настоящее время конопля не выращивается совсем, а посевы льна постоянно сокращаются в связи с трудоёмкостью процесса и убыточностью льнозаводов.
https://barvinok.ucoz.net/publ/z_babusinoji_skrini/domotkane_lnjane_polotno/11-1-0-160
Базовою мовою Сайту є українська. Переклад з інших мов здійснюється за допомогою автоматичного машинного перекладу.
Відтак, Користувачі мають враховувати, що машинний переклад не є точним. У разі виникнення спірних питань щодо точності перекладу, перевага надаватиметься оригіналу тексту Продавця.
Коментарі 3