Опис: Халцедон, сардер (Sard) - хто знає, що це таке, то пишіть в коментарях до лоту.
Мінеральні.
Діаметр 5,8х6,3 см.
Висота 7,3 см.
Вага 395 гр.
Вони утворюються в м'яких осадових породах, які збереглися тут ще з часів стародавнього моря. У процесах ущільнення цих м'яких вапнякових порід порожнини, що залишилися від раковин і включень, заповнювалися мінеральним розчином. З плином часу процеси кристалізації і, навпаки, декристалізації цих розчинів відбувалися не один раз. Утворилися ядра халцедону, схожі на яйця.
Деякі з них мали всередині порожнину, на внутрішній поверхні якої в особливих умовах могли утворюватися кристали кремнію. Кристалічна щітка називається друзою.
Іноді на сорочці з халцедону з'являються красиві плями, а внутрішні кристали виглядають просто приголомшливо в плані блиску і геометрії.
Халцедон - напівпрозорий мінерал, різновид кварцу - SiO2. У ньому містяться домішки заліза, алюмінію, води та ін.
Існує безліч сортів халцедону, що розрізняються за кольором і будовою: рожеві і червоні - сердолік (сердолік), коричнево-червоні - сардер (сард) і багато інших.
Халцедон має безліч лікувальних властивостей. В основному це відмінний засіб від нервового виснаження, воно допомагає боротися з депресією, нормалізує сон, позбавляє від безсоння і нічних кошмарів. Однак блакитний колір каменю таїть в собі деякі небезпеки.
Також існує думка про магічні властивості халцедону.
Вважається, що халцедон несе в собі жіноче начало, прагнення до життя, любов і щастя. У країнах Сходу з цього каменю виготовляли амулети, що проганяють меланхолію і приносять радість.
Хто знає, що це за камінь, то напишіть, будь ласка, в коментарях до лоту.
На запитання, звідки взялися камені, попередній власник відповів:
"Можливо, з Інституту геології
Там навчався і працював мій свекор».
На останніх двох фото, в порівнянні з іншими, схожими, моїми лотами:
Халцедон, сардер (сард) - кто знает что это, то напишите в комментариях к лоту.
Минерал.
Диаметр 5,8х6,3 см.
Высота 7,3 см.
Вес 395 гм.
Образуются в мягких осадочных породах, которые остались здесь со времен древнего моря. В процессах уплотнения этих мягких известняковых пород полости, оставшиеся от ракушек, вкраплений, заполнялись минеральным раствором. Со временем не один раз проходили процессы кристаллизации и наоборот раскристаллизации этих растворов. Образовывались халцедоновые ядра, похожие на яйца.
Некоторые из них имели внутри полость, на внутренней поверхности которой при особых условиях могли формироваться кристаллы кремния. Кристаллическая щетка называется друза.
Иногда халцедоновая рубашка имеет красивые разводы, а внутренние кристаллы по искристости и геометрии выглядят просто изумительно.
Халцедон — полупрозрачный минерал, разновидность кварца - SiO2. Содержит примеси железа, алюминия, воды и др.
Существует много разновидностей халцедона, отличающихся по окраске и структуре: розовый и красный – сердолик (карнеол), коричнево-красный – сардер (сард) и многие другие..
Халцедоны имеют множество лечебных свойств. В основном это прекрасное средство при нервном истощении, он помогает бороться с депрессией, нормализует сон, избавляет от бессонницы и ночных кошмаров. Однако голубой цвет камня таит в себе некоторые опасности.
Есть мнение и о магических свойствах халцедона.
Считается, что халцедон несет в себе женское начало, стремление к жизни, любви и счастью. В странах Востока из этого камня изготавливали амулеты, изгоняющие тоску и приносящие радость.
Кто знает, что это за камень, то напишите, пожалуйста, в комментариях к лоту.
На вопрос откуда камни, предыдущий владелец ответил:
"Может из института геологии
Там тесть учился и работал"
На последних двух фото, в сравнении с другими, похожими, моими лотами:
Коментарі 2