Опис: Барятинський М. Бліцкриг Танки Pz.I і Pz. II серії: Арсенал Колекція М. Колекція.Яуза.Ексмо. 2009. 96 с. Тверда обкладинка, Альбомний формат. Коли мова заходить про німецькі танки часів Другої світової війни, перше, що спадає на думку – це знамениті «Тигри», «Пантери» та «Фердинанди». Однак все це - прийом періоду занепаду Панцерваффе і поразок Німеччини. А бойові машини, з якими пов'язують приголомшливі успіхи Вермахту на початку війни, залишаються ніби «за кадром». Pz.I і Pz.II - «одинаки» і «двійки» - ця «броньована кавалерія» бліцкригу була основою німецького танкового флоту аж до кінця 1941 року. Саме ці легкі танки, які намотали на коліях тисячі кілометрів польських, французьких і російських доріг, стали символами «блискавичної війни». Саме вони завоювали для Гітлера півсвіту. І навіть після відходу зі сцени на третьому році бойових дій вони залишалися на озброєнні, стаючи основою для різних видів САУ, командних і допоміжних машин. У чому ж полягав секрет успіху цієї погано озброєної і легкоброньованої техніки в бою? Як вони перемогли набагато сильніших суперників? Як їм вдалося дійти до Москви, Волги і Кавказу? На всі ці питання дає відповідь нова книга провідного історика бронетехніки.
Барятинский М. Танки Блицкрига Pz.I и Pz. II Серия: Арсенал коллекция М. Коллекция.Яуза.Эксмо. 2009г. 96с. Твердый переплет, Альбомный формат. Когда речь заходит о немецких танках Второй Мировой, прежде всего на ум приходят знаменитые `Тигры`, `Пантеры` и `Фердинанды`. Однако все это техника периода заката Панцерваффе и поражений Германии. А боевые машины, с которыми связаны поразительные успехи Вермахта в начале войны, остаются как бы `за кадром`. Pz.I и Pz.II - `единички` и `двойки` - эта `бронированная кавалерия` Блицкрига была основой немецкого танкового парка до конца 1941 года. Именно эти легкие танки, наматывавшие на гусеницы тысячи километров польских, французских и русских дорог, стали символами `молниеносной войны`. Именно они завоевали для Гитлера полмира. И даже сойдя со сцены на третьем году боевых действий, они остались в строю, став базой для различных типов самоходок, командирских и вспомогательных машин. В чем заключался секрет успеха этих слабовооруженных и легкобронированных машин в бою? Благодаря чему они побеждали гораздо более сильных противников? Как им удалось дойти до Москвы, Волги и Кавказа? На все эти вопросы отвечает новая книга ведущего историка бронетехники.
Базовою мовою Сайту є українська. Переклад з інших мов здійснюється за допомогою автоматичного машинного перекладу.
Відтак, Користувачі мають враховувати, що машинний переклад не є точним. У разі виникнення спірних питань щодо точності перекладу, перевага надаватиметься оригіналу тексту Продавця.
Коментарі 1